Studenčių fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studenčių fanų forumas

Studenčių forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Drąsiais žingsniais – į suaugusiųjų pasaulį

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Cherry_PoP
Admin
Cherry_PoP


Pranešimų skaičius : 788
Join date : 2009-09-12

Drąsiais žingsniais – į suaugusiųjų pasaulį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Drąsiais žingsniais – į suaugusiųjų pasaulį   Drąsiais žingsniais – į suaugusiųjų pasaulį I_icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 5:51 am

Drąsiais žingsniais – į suaugusiųjų pasaulį 5dj8ef
Atsikratyti kuklios, vaikiškai naivios "mokinukės" įvaizdžio Irūnai Puzaraitei prireikė vos kelių LNK "Žvaigždžių duetų" laidų. Drąsiais įvaizdžiais šokiravusi mergina tapo šio šou favorite.

Grupės "Studentės" narės I.Puzaraitės tikslas – įrodyti, kad jis nebe vaikas – pasiektas. Ir greičiau nei pati tikėjosi: "suskeltas" karštas bučinys scenoje, įkūnyta aistringa kurtizanė, šlapių marškinėlių šou, kurį išvysime šį šeštadienį, ir erotiška fotosesija vyrų žurnalui.

Už tai, ir ne tik, jos ir aktoriaus Mariaus Jampolskio duetą "Žvaigždžių duetų" komisija pliekia iš peties: pasirodymus be skrupulų išvadina beskonybe, vulgarumu, tačiau ir pripažįsta, kad ši pora – "pusgalviu aukščiau" už visas kitas.

Tiesa, muzikos pasaulio užkulisiuose šnabždama, kad seksualiais amplua 20-metė dainininkė stebina norėdama ne šoktelėti į suaugusiųjų pasaulį, bet pasirengti solistės karjerai.

Juk iki šiol klausytojai kalbėjo apie "Mokinukes", vėliau – apie "Studentes", o prasidėjus "Žvaigždžių duetams" dažniau skamba I.Puzaraitės vardas, o ne grupės pavadinimas.

"Dabar yra kaip yra, o ateitis parodys", – mįslingai apie šias spėliones "TV dienai" kalbėjo I.Puzaraitė.

– Nuo pat "Žvaigždžių duetų" pradžios su M.Jampolskiu buvote laikomi lyderiais ir, rodos, esate nepajudinami iš pirmos vietos. Kuo pavergėte klausytojus?

– Pritariame teiginiui, kad esame "neformatas", o klausytojus pavergė ir tai, kad tikime tuo, ką darome scenoje, ir stebiname netikėtais sprendimais.

– Nors projektų dalyviai kartoja, esą dalyvauti svarbiau nei laimėti, jums "Žvaigždžių duetų" laurai – beveik ranka pasiekiami. Jaučiatės galintys nugalėti?

– Taip mano daug kas, bet galutinio projekto rezultato, kurį lemia balsavimas, niekada negali nuspėti.

– Kodėl jūsų partneriu tapo būtent M.Jampolskis? Kuo jis jus papildo?


– Su Mariumi susipažinome viename renginyje, ir jau tada tarp mūsų užsimezgė ryšys. Mes jaučiame vienas kitą, įsiklausome į vienas kito pastabas, mokomės vienas iš kito.

– Kokie komisijos komentarai jus labiausiai nudžiugino, nuliūdino, nustebino?

– Jokie komisijos komentarai mūsų neliūdina. Mes į juos žiūrime geranoriškai. Ne visada mus supranta ir įvertina, tačiau tai natūralu. Žinoma, visuomet atsižvelgiame į tai, ką mums komisija sako ir pataria.

– Scenoje persikūnijote į kurtizanę, pionierę, Nelly Paltinienę. Kas toliau? Kokiu vaidmeniu dar nustebinsite?

– N.Paltiniene tikrai nebuvau, tai – tik primestas man personažas. Norėčiau sukurti vaidmenis, kurių dar neteko įgyvendinti – man įdomūs įvairiausi personažai.

– Labiau nei kurtizanės vaidmuo nuskambėjo jūsų fotosesija vyrų žurnalui. Ar sulaukusi įvairiausių komentarų, reakcijų, galėtumėte tvirtai sakyti, kad buvo verta tai daryti?

– Taip. Sakau tvirtai – buvo verta tai daryti.

– Balsingą "studentę" mažiausiai kas tikėjosi išvysti apsinuoginusią – tai labiau mėgo bebalsės žvaigždutės. Daugelis susižvalgė – ar dainininkams iš tiesų didelio populiarumo neįmanoma pasiekti balsu, o tik pikantiška fotosesija?

– Kai man buvo šešeri, vaikų grupės "Olialia", kurioje dainavau, koncertai buvo tokie populiarūs, kad vietoj vieno tekdavo rengti keletą, nes žmonės paprasčiausiai netilpdavo į salę. Pradėjus dainuoti su "Mokinukėmis", visi koncertai buvo anšlaginiai. Tai apie ką mes čia kalbame?

– Pavadinta sekso simboliu ne viena dainininkė pykteli. Jums tai – komplimentas ar įžeidimas?

– Nelaikau savęs sekso simboliu ir apie tai net nepagalvojau. O tai, ką dabar kuriu ir darau – tikrai ne dėl sekso simbolio titulo.

– Esate sakiusi, kad niekas nesutrukdys kilti karjeros laiptais. Ką galėtumėte paaukoti dėl muzikos ir šios svajonės?

– Be muzikos neįsivaizduoju savo ateities. Viską darysiu, kad muzika liktų su manimi, mano širdyje ir mano lūpose. Dainuodama jaučiuosi kaip žuvis vandeny. Muzika man – kaip šaltinio vanduo.

– Kažkada užsiminėte, kad labiau nei dainininkės karjera jus domina prodiuserės darbas. Ar turite tokių planų?

– Planų – dar ne, bet tai – dar viena mano svajonė. Šiandien noriu dainuoti, o kokia bus mano ateitis – sunku nuspėti.

– Buvote keleto televizijos projektų vedėja. Kokią laidą vesti sutiktumėte šiandien?

– Galbūt pramoginę laidą. Man patiktų būti laidos vedėja.

– Kokia esate studentė? Pašėlusi, vakarais kepanti bulves ir organizuojanti vakarėlius ar uoli, tyliai kremtanti knygas ir pasižmonėti išeinanti tik į "Žvaigždžių duetus"?


– Kartais kremtu knygas, kartais leidžiu sau pašėlioti. Esu spalvinga asmenybė.

– Kokiais talentais galite pasigirti be dainavimo? Puikiai piešiate, grojate, gaminate valgyti, mokate juokinti, mezgate, šokate...

– Turiu humoro jausmą, kartais aplinkinius užkrečiu gera nuotaika.

– Jūsų prodiuserė Laima Lapkauskaitė juokais vadinama akylu prievaizdu ir Kietąja Rankele, kuri net "Studenčių" draugystėms leidimus išrašo. Kaip pavyksta rasti kompromisus?


– Mūsų prodiuserė dirba savo darbą ir reikalauja laikytis taisyklių, kurios yra mūsų sutartyje. Bet kartu ji mums yra ir draugė, ir mama, todėl visada išklauso ir supranta.
Atgal į viršų Go down
https://studentes.lithuanianforum.net
FanĖ_XX

FanĖ_XX


Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2009-09-13
Miestas : Vilnius

Drąsiais žingsniais – į suaugusiųjų pasaulį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drąsiais žingsniais – į suaugusiųjų pasaulį   Drąsiais žingsniais – į suaugusiųjų pasaulį I_icon_minitimeSk. 04 18, 2010 7:30 am

Visko neskaičiau.
Graži nuotrauka;D
Atgal į viršų Go down
 
Drąsiais žingsniais – į suaugusiųjų pasaulį
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Studenčių fanų forumas :: Apie Studentes :: Naujienos ir ne tik-
Pereiti į: