Studenčių fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studenčių fanų forumas

Studenčių forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Laima Lapkauskaitė ,,Studentes“ baudžia piniginėmis baudomis

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Cherry_PoP
Admin
Cherry_PoP


Pranešimų skaičius : 788
Join date : 2009-09-12

Laima Lapkauskaitė ,,Studentes“ baudžia piniginėmis baudomis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Laima Lapkauskaitė ,,Studentes“ baudžia piniginėmis baudomis   Laima Lapkauskaitė ,,Studentes“ baudžia piniginėmis baudomis I_icon_minitimeSk. 05 02, 2010 4:01 am

Laima Lapkauskaitė ,,Studentes“ baudžia piniginėmis baudomis 2po3adv

Grupės ,,Studentės“ vadovė ir prodiuserė Laima Lapkauskaitė visais laikais garsėjo ryžtingu ir nepalaužiamu charakteriu.

,,Svarbiausia – tvarka ir disciplina. Mano mergaitės jos laikytis privalo“, - pasakoja L. Lapkauskaitė. Prieš kiekvieną koncertą dainininkės privalo puikiai išsimiegoti. Tai – viena pagrindinių taisyklių, kurios be jokių išlygų dainininkės privalo laikytis. Tačiau L. Lapkauskaitė neslepia, jog per daugybę metų darbo kartu, įvairių nesusipratimų būna. Tokiais atvejais merginos yra baudžiamos.

,,Bausmės būna finansinės. Jeigu į koncertą atvažiuoja neišsimiegojusios, neskamba balsas – nenuslėpsi to. Jeigu žmogus neišsimiegojęs nuo manęs nenuslėpsi. Per daug košės esu išvalgiusi šitam versle, kad nuo manęs nuslėptų. Tiesiog balsas išduoda, balsas sėda. Tai – didžiausias nusikaltimas, taip neturi būti. Reikia gerbti žiūrovą, sceną, save“, - pasakoja L. Lapkauskaitė.

Prodiuserei jau ne vieną kartą teko įsitikinti, kad finansinės baudos, jos žodžiais tariant, yra pati geriausia bausmė. ,,Labai veikia – užtenka vieno karto. Beveik visoms tai teko patirti. Finansinės baudos idėja atsirado seniau, kai važiuodavome į koncertus savo autobusu – rasdavau jį netvarkingą, prišiukšlintą. Tai kodėl turi valyti vairuotojas? Taip ir sugalvoji tokias finansines baudas: iš pradžių po dvidešimt, po trisdešimt litukų nubraukiame. Prieš tai minėtais atvejais merginos neteko po pusę honoraro. Jį panaudodavom bendroms grupės reikmėms“, - pasakoja L.Lapkauskaitė.

Punktualumas L.Lapkauskaitei yra ne mažiau svarbus. Pasiteiravus, kokį laikotarpį L. Lapkauskaitė ,,užskaito“ kaip vėlavimą, prodiuserė pradėjo kalbėti dar griežtesniu balsu: ,,Jeigu penktą, tai penktą. Jeigu šeštą, vadinasi, šeštą. Žinot, tokia tvarka gal ir vokiška, bet aš manau, kad joms tai – tik į gera. Ir trys minutės man yra laikas. Aš per daug užsiėmęs žmogus, kad laukčiau atsisėdusi. Rūta paskutiniu metu buvo pradėjusi vėluoti, bet kažkaip susitarėm. Jos jau įprato ateiti geriau dešimt minučių anksčiau, nei vėluoti“.
Atgal į viršų Go down
https://studentes.lithuanianforum.net
PŪGATĖA :) aiste

PŪGATĖA :) aiste


Įspėjimai : 1
Pranešimų skaičius : 317
Join date : 2010-02-13

Laima Lapkauskaitė ,,Studentes“ baudžia piniginėmis baudomis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laima Lapkauskaitė ,,Studentes“ baudžia piniginėmis baudomis   Laima Lapkauskaitė ,,Studentes“ baudžia piniginėmis baudomis I_icon_minitimePir. 05 03, 2010 5:49 am

Ir gerai,kad baudžia- mažiau prisidirbs!
Atgal į viršų Go down
 
Laima Lapkauskaitė ,,Studentes“ baudžia piniginėmis baudomis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Studentės
» Studentės - Kieta
» Studentės (Ex-mokinukės)
» Studentės vs 69 danguje
» Studentės - Paukštelis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Studenčių fanų forumas :: Apie Studentes :: Naujienos ir ne tik-
Pereiti į: