Studenčių fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studenčių fanų forumas

Studenčių forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Irūna: dėl karjeros paaukočiau meilę

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Cherry_PoP
Admin
Cherry_PoP


Pranešimų skaičius : 788
Join date : 2009-09-12

Irūna: dėl karjeros paaukočiau meilę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Irūna: dėl karjeros paaukočiau meilę   Irūna: dėl karjeros paaukočiau meilę I_icon_minitimeKv. 04 22, 2010 10:53 am

Ketvirtadienį laidos „Be grimo“ filmavime vedėja Nomeda Marčėnaitė aiškinosi erotinių fotosesijų prasmę ir tikslus, kuriais vadovaujasi garsios merginos ir moterys, viešindamos savo apsinuoginusių nuotraukas.

Pokalbiui pakviesta neseniai žurnalo „FHM“ fotosesijoje apsinuoginusi grupės „Studentės“ narė Irūna Puzaraitė atskleidė, kad jos erotinės fotosesijos tikslas buvo visai Lietuvai viešai pareikšti, kad ji – suaugusi moteris.

„Visi į mus žiūrėjo kaip į mokinukes, tačiau mums jau 20, mes jau suaugusios. Laima Lapkauskaitė sužinojusi apie pasiūlymą net paskatino fotografuotis, juk ne kasdien žurnalas kviečia fotosesijai“, – teigia Irūna.

Paklausta, ar erotinė fotosesija suteikė atlikėjai populiarumo, Irūna tik atrėžė: „Aš žinau, kas yra populiarumas. Nuo ketverių metų esu ant scenos, stebima. Populiarumo man užtenka“.


Irūna: dėl karjeros paaukočiau meilę 1tx0s9Dainininkė ir muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvė teigia, kad iš pradžių varžėsi apie erotinę fotosesiją pranešti mamai: „Iš pradžių mamai nesakiau. Bijojau ją šokiruoti, ji būtų prieštaravusi. Po fotosesijos atnešiau jai žurnalą ir ji pažiūrėjusi sako: „Man visai patinka“.

Irūna pripažino, jog erotinės fotosesijos gali žeisti mylimą žmogų ar draugą, tačiau šiuo metu vaikino neturinti žvaigždė džiaugiasi, kad jai netenka aiškinti dėl savo poelgių mylimam asmeniui.

„Suprantu, kad mylinčiam žmogui gali būti sunku. Jei jis pavydus, gali drausti, neleisti fotografuotis, nesuprasti... Todėl vyro mano gyvenime ir nėra“, – teigia Irūna. Mergina pripažįsta, kad šiuo metu jos širdis laisva ir visos jėgos skiriamos karjerai. „Dėl karjeros šiuo metu tikrai paaukočiau meilę“, – teigia dainininkė.
Atgal į viršų Go down
https://studentes.lithuanianforum.net
FanĖ_XX

FanĖ_XX


Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2009-09-13
Miestas : Vilnius

Irūna: dėl karjeros paaukočiau meilę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Irūna: dėl karjeros paaukočiau meilę   Irūna: dėl karjeros paaukočiau meilę I_icon_minitimePen. 04 30, 2010 1:33 pm

Graži nuotrauka.
Supratau ką čia parašė.
Atgal į viršų Go down
 
Irūna: dėl karjeros paaukočiau meilę
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Irūna Puzaraitė: dainuoti niekas nesutrukdys!
» Irūna Puzaraitė persikūnijo į Nelly Paltinienę
» Irūna Puzaraitė pasipuošė I. Jankauskaitės plaukais
» Į atostogas Kretoje Irūna ir Jampolskis pasiims draugus
» Irūna Puzaraitė vaidins „Kedžio seriale“

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Studenčių fanų forumas :: Apie Studentes :: Naujienos ir ne tik-
Pereiti į: