Studenčių fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studenčių fanų forumas

Studenčių forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Cherry_PoP
Admin
Cherry_PoP


Pranešimų skaičius : 788
Join date : 2009-09-12

Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją Empty
RašytiTemos pavadinimas: Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją   Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją I_icon_minitimePir. 05 03, 2010 8:21 am

Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją V6naxc

Neseniai subtilioje erotinėje fotosesijoje sužibėjusi grupės ,,Studentės“ dainininkė Irūna Puzaraitė, netrukus po to tapusi nepakeičiama muzikinio šou ,,Žvaigdžių duetai“ lydere, prabilo apie plastinę krūtinės operaciją.

Žurnalo ,,Privatu“ žurnalistams pasiteiravus, ką dainininkė mano apie savo scenos koleges, kurios plastikos chirurgų skalpelio dėka yra pasitobulinusios krūtines, užpakaliukus ar kitas kūno vietas, I. Puzaraitė prisipažino ir ji pati kartais pasvajojanti apie didesnę krūtinę.

,,Jei mergina savimi nepatenkinta, kodėl gi ne?! Vis dėlto natūralumas yra gražiausias. Tikrai neatmetu galimybės, kad kada nors pasididinsiu krūtinę. Pati to norėčiau. Bet jei tai įvyktų, niekam nesigirčiau. Kvaila būtų sakyti: ,,Sveiki, aš – Irūna Puzaraitė. Mano krūtinė – padidinta“, žurnalui ,,Privatu“ sakė I.Puzaraitė. Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją 208jj9k

Dainininkė dar pridūrė, jog norėtų tik krūtinės plastinės operacijos: ,,Man patinka mano užpakaliukas ir lūpos“.
Atgal į viršų Go down
https://studentes.lithuanianforum.net
FanĖ_XX

FanĖ_XX


Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2009-09-13
Miestas : Vilnius

Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją   Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją I_icon_minitimeSk. 05 09, 2010 10:23 am

Nedaryk to Irūna!!!
Atgal į viršų Go down
Cherry_PoP
Admin
Cherry_PoP


Pranešimų skaičius : 788
Join date : 2009-09-12

Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją   Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją I_icon_minitimePir. 05 10, 2010 6:07 am

Jeigu ji pasididintu krūtinę,
man ji nebepatiktu taip kaip dabar.
Atgal į viršų Go down
https://studentes.lithuanianforum.net
PŪGATĖA :) aiste

PŪGATĖA :) aiste


Įspėjimai : 1
Pranešimų skaičius : 317
Join date : 2010-02-13

Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją   Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją I_icon_minitimePir. 05 10, 2010 6:34 am

Ir man.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją   Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Po erotinės fotosesijos I.Puzaraitė prabilo apie plastinę krūtinės operaciją
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Irūna Puzaraitė pasipuošė I. Jankauskaitės plaukais
» Irūna Puzaraitė vaidins „Kedžio seriale“
» Irūna Puzaraitė: dainuoti niekas nesutrukdys!
» I.Puzaraitė apsinuogino pirmoje atviroje fotosesijoje
» Irūna Puzaraitė persikūnijo į Nelly Paltinienę

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Studenčių fanų forumas :: Apie Studentes :: Naujienos ir ne tik-
Pereiti į: